[vc_row type_row=”features”][vc_column][vc_column_text]

Automatické komentování příspěvků.

Podobně, jako u automatickému sledování uživatelů, můžete touto funkcí dosáhnou toho, že získáte reálné sledující vašeho profilu. Jak je to možné? Uvedu příklad. Uživatel Instagramu přidá fotku či video. Pod touto fotkou bude mít např. hastag #aplikacesocigain. Jakmile program Socigain zjistí (může to chvíli trvat), že u dané fotky je tento hastag (lze filtrovat i třeba lokalitou), automaticky jej okomentuje. Přidá pod fotku či video jednoduše komentář. Možná si říkáte, jaký je ovšem text daného komentáře. Tento text si samozřejmě můžete nastavit. Je jasné, že pod fotku, kde bude např. moderní dům, je moudré nepsat komentář ,,Dobrý den, potřebujete poradit se stavbou domu?”. Je logické, že tyto komentáře musí být prostě velmi univerzální. Tak univerzální, aby člověk, který přidává fotku, nepoznal, že se jedná o automatizaci.

 

Je správné automatizovat komentáře na Instagramu?

Chcete zvýšit počet reálných sledujících? Pokud ano, tak tato technika je jedna z velmi účinných. Musíte ji však dělat správně. A to sice, tvořit velmi univerzální komentáře a mnoho druhů. Rádi vám pomůžeme s nastavením.

 

Jak získám reálné sledující touto automatizací?

Stejně jako u většiny funkcí. Jednoduše přidáte komentář a uživatel to zjistí. Následně se podívá, kdo že to jste? Váš profil se mu zalíbí a začne vás sledovat. Psychologie. Nic víc. Důležité také je, aby jste skutečně na svém profilu měli nějaký obsah, neboť lidé nebudou sledovat profily, kde není ani jedna fotka či video. Stejně jako vy.

 

Máte u nás již účet? Přihlašte se. Můžete také přejít na úvodní stranu nebo na přehled funkcí.[/vc_column_text][vc_btn title=”VYZKOUŠET APLIKACI SOCIGAIN ZDARMA” color=”juicy-pink” size=”lg” css_animation=”bounceInRight” link=”url:https%3A%2F%2Fclen.socigain.cz%2Fauth%2Fsignup|title:Registrace%20Socigain.cz|target:%20_blank|” css=”.vc_custom_1556577600993{background-color: #f1f1f1 !important;}”][/vc_column][/vc_row]