[vc_row type_row=”features”][vc_column][vc_column_text]

Automatické zrušení sledovaných uživatelů.

Využíváte funkci automatického sledování Instagramových uživatelů? Pokud ano, tak tato funkce se vám bude jistě hodit také. V podstatě se jedná o opak automatického sledování. Pokud sledujte uživatele, získáváte tím psychologicky reálné sledující, ale za chvíli zjistíte, že jich sledujete tisíce. Díky aplikaci Socigain, máte možnost tento počet automaticky snižovat. Dokonce můžete přestávat sledovat lidi po uběhnutí až 7 dnů nebo třeba jen ty, kteří vás nesledují. To jsou skvělé funkce. Vezměte si, kdyby vás Instagramový uživatel sledoval, vy jej také a najednou by zjistil, že vy o něho už nemáte zájem, respektive, že ho již nesledujte. Může se naštvat a vás přestane také sledovat. Proto se vám bude hodit funkce, kde rušíte sledování pouze u těch, kteří vás nesledují.

 

Reální sledující na Instagramu

Možná si říkáte, že to je trošku riskantní, že o sledující můžete vlastně přijít. Ano můžete, protože jsou to skuteční lidé jako vy. Pokud se návštěvníkům jednoduše nebude líbit váš obsah, mohou vás přestat sledovat. Stejně jako vy je. A to je to krásné, protože víte, že ti fanoušci, které máte a kteří rostou díky automatizaci v aplikaci Socigain, jsou skutečně reální a mají o vás určitý zájem. Abyste si sledující udrželi, doporučujeme mít kampaně spuštěny dlouhodobě a přidávat pravidelně obsah (fotky, videa, atd.)

 

Máte u nás již účet? Přihlašte se. Můžete také přejít na úvodní stranu nebo na přehled funkcí.[/vc_column_text][vc_btn title=”VYZKOUŠET APLIKACI SOCIGAIN ZDARMA” color=”juicy-pink” size=”lg” css_animation=”bounceInRight” link=”url:https%3A%2F%2Fclen.socigain.cz%2Fauth%2Fsignup|title:Registrace%20Socigain.cz|target:%20_blank|” css=”.vc_custom_1556577600993{background-color: #f1f1f1 !important;}”][/vc_column][/vc_row]