[vc_row type_row=”features”][vc_column][vc_column_text]

Cílení na uživatele, kteří již sledují vaší konkurenci

Jak již zřejmě každý pochopil, tato funkce cílí na uživatele, kteří již sledují vaší konkurenci. To je skvělé, neboť je velmi pravděpodobné, že začnou sledovat i váš Instagramový profil. To je skvělá marketingová strategie.

 

Jak na to?

V nastavení propagace můžete, v záložce Influencer, přidat profily, kterým chcete sledovat jejich sledující uživatele. Důležité také je, aby jste následně v záložce Nastavení cílení, u možnosti Sledující, vybrali Influencer. Tímto způsobem budete sledovat uživatele, kteří již sledují vaší konkurenci. Toto je takový marketingový mix toho, jak využít tento skvělý nástroj.

 

Máte u nás již účet? Přihlašte se. Můžete také přejít na úvodní stranu nebo na přehled funkcí.[/vc_column_text][vc_btn title=”VYZKOUŠET APLIKACI SOCIGAIN ZDARMA” color=”juicy-pink” size=”lg” css_animation=”bounceInRight” link=”url:https%3A%2F%2Fclen.socigain.cz%2Fauth%2Fsignup|title:Registrace%20Socigain.cz|target:%20_blank|” css=”.vc_custom_1556577600993{background-color: #f1f1f1 !important;}”][/vc_column][/vc_row]