[vc_row type_row=”features”][vc_column][vc_column_text]

Nastavení času propagace v jednotlivé dny, kdy bude propagace spuštěna

Skvělá funkce, díky které dokážete spustit propagaci pouze v určité hodiny a klidně každý den jinak. Abyste nepůsobili na své návštěvníky/potencionální zákazníky jako robot, bude se vám tato funkce hodit. Jistě by jste i vy byli překvapeni, pokud by vám např. některý internetový obchod zasílal zprávy o půlnoci, nebo komentoval vaše příspěvky o půlnoci. Asi byste si říkali, že jsou buď opravdu dobrý, že pracují i o noční nebo není něco v pořádku.

 

Jak tuto funkci nastavit?

Funkce je dostupná pro Instagramové účty a najdete ji v postranní záložce Instagram > Popagace. Následně vyberte profil, u kterého chcete nastavit čas propagování a klikněte na Nastavení. Nyní napravo od tlačítka Zastavit (pokud vám propagace běží) nebo vedle tlačítka Spustit (pokud je propagace nyní zastavena) je menší tlačítko, přičemž po najetí myši vidíte název Nastavit datum zveřejnění. Tento název může být malinko zavádějící, ale jedná se skutečně o nastavení času v jednotlivé dny.

 

Máte u nás již účet? Přihlašte se. Můžete také přejít na úvodní stranu nebo na přehled funkcí.[/vc_column_text][vc_btn title=”VYZKOUŠET APLIKACI SOCIGAIN ZDARMA” color=”juicy-pink” size=”lg” css_animation=”bounceInRight” link=”url:https%3A%2F%2Fclen.socigain.cz%2Fauth%2Fsignup|title:Registrace%20Socigain.cz|target:%20_blank|” css=”.vc_custom_1556577600993{background-color: #f1f1f1 !important;}”][/vc_column][/vc_row]