Propagace Instagramu

Nabízíme propagaci Instagramu, která je levná, ale zároveň efektivní. Říkáme jí organická propagace. Neplatíte tak za žádné prokliky (PPC), ale pouze malý měsíční poplatek za program, který bude za vás vykonávat některé aktivity, které vykonává běžný uživatel Instagramu. Např. lajkování fotografií, sledování zajímavých uživatelů, komentování fotografií či videí, automatická zpráva novým lidem, kteří vás začnou sledovat atd. Propagujte váš Instagram ještě dnes zakoupením některého z našeho tarifu. Je to snadné.

 

Cílení na uživatele podle #hastagu

Všechny tyto zautomatizované aktivity lze, do jisté míry, cílit na konkrétní publikum. Lze cílit na lidi podle #hastagu. Tzn. pokud uživatel přidá fotografii s určitým #hastagem, který je vašemu byznysu blízký, můžeme vytvořit automatizaci, že fotku, která obsahuje tento určitý #hastag, dáme lajk. 

 

Cílení podle lokality

Dokážeme cílit na uživatele, kteří přidají fotografii, u které bude lokalita např. z České republiky. To je dobré, pokud vaše cílová skupina je pouze z ČR. Lze se samozřejmě zaměřit i na jiné země.

 

Zaměříme se na uživatele, kteří již sledují vaší konkurenci

Propagujte svůj Instagram lidem, kteří již projevili zájem o podobný obsah, jako ten váš. Získáte tak větší pravděpodobnost, že budou sledovat i váš IG profil.

 

Přímé zprávy uživatelům, kteří vás začali sledovat

Pokud chcete ihned napsat zprávu vašim novým sledujícím, bude se vám tato funkce hodit. Sdělte jim, co najdou na vašem Instagramu, nabídněte jim slevu na první nákup nebo jim povězte, co najdou na vašem webu.

 

Nechcete se starat vůbec o váš Instagram či Facebook?

Víte, že v dnešní době je důležité být na Instagramu a Facebooku, ale nemáte na to prostě čas? Postaráme se o ně, jako by byly naše vlastní. Budeme za vás přidávat příspěvky či Stories. Přidáme k nim odpovídající #hastagy. Nechte si spravovat vaše sociální sítě.