[vc_row type_row=”features”][vc_column][vc_column_text]

Přidávání příspěvků na Instagram, Facebook a Twitter z jednoho místa.

Tato funkce je velmi vhodná pro lidi, kteří nejenže využívají propagace na Instagramu, ale také jsou aktivní v přidávání obsahu (fotek, textů, videí apod.). My samozřejmě velmi doporučujeme přidávat na vaše sociální sítě kvalitní obsah, protože naše marketingová aplikace Socigain vám přivede reálné fanoušky na Instagramu, ale pokud na vašem profilu nebude co k vidění, půjde to mnohem pomaleji. Což je logické neboť i vy sami byste určitě také nesledovali profily, které mají pouze jednu fotografii.

 

Správa sociálních sítí na jednom místě

Pokud tedy patříte mezi ty, kteří aktivně přidávají příspěvky na Facebook, Instagram nebo Twitter, můžete použít naší aplikaci, kde lze přidávat příspěvky z jednoho místa. Je to velmi pohodlné a rychlé. V aplikaci Socigain můžete nahrát fotografie z vašeho počítače nebo třeba z cloudového úložiště Google Drive nebo Dropbox. Lze samozřejmě u příspěvků nastavit datum zveřejnění a také to, že vám systém může přidat ihned první komentář. Hodit se také může to, že textový editor podporuje smajlíky. Podobně jako na WhatsAppu.

 

Ukládání popisků

V rámci funkce plánovače příspěvků, lze ukládat texty na budoucí příspěvky. To je např. užitečné, pokud přidáváte pravidelně fotografie na váš Instagram a pod každou fotografií chcete mít určité hastagy. Tyto hastagy můžete prakticky na jedno kliknutí uložit a následně při přidávání dalších/budoucích příspěvky na dva kliky nahrát. Další velmi užitečná funkce.

 

Shrnutí

Aplikace Socigain vám může velmi usnadnit práci se sociálními sítěmi Facebook, Instagram a Twitter. Aplikace dokáže vkládat a plánovat příspěvky na vaše sociální profily z jednoho místa a to za bezkonkurenční cenu.

 

Máte u nás již účet? Přihlašte se. Můžete také přejít na úvodní stranu nebo na přehled funkcí.[/vc_column_text][vc_btn title=”VYZKOUŠET APLIKACI SOCIGAIN ZDARMA” color=”juicy-pink” size=”lg” css_animation=”bounceInRight” link=”url:https%3A%2F%2Fclen.socigain.cz%2Fauth%2Fsignup|title:Registrace%20Socigain.cz|target:%20_blank|” css=”.vc_custom_1556577600993{background-color: #f1f1f1 !important;}”][/vc_column][/vc_row]